Як проходить видалення жировик на обличчі лазером

Ліпома — доброякісна підшкірне освіту, яке, незважаючи на свій характер, викликає певний дискомфорт у носія. По-перше, це серйозна естетична проблема, особливо, якщо мова йде про пухлини на обличчі. Жировики стрімко збільшуються в розмірах. По-друге, з часом липома починає впливати на кровоносні судини і навіть деякі органи, що явно не тягне за собою позитивних наслідків. Тому необхідно якомога швидше розібратися з видаленням жировиків на обличчі лазером. Це самий надійний і безпечний метод на сьогоднішній день.

Операція є найкращим варіантом лікування в плані співвідношення ціни і якості. Але лазер має певні обмеження. Для початку переконайтеся, що у вашому випадку дозволяється проведення даної операції. Зверніться до дерматолога і точно діагностують патологію. Після цього проконсультуйтеся з цим же лікарем на предмет способів видалення освіти. Доктор дасть вам список рекомендацій і методів, придатних конкретно у вашому випадку.

Як видаляється жировик за допомогою лазера

Принцип дії досить простий. Операція проводиться під місцевою анестезією, тобто, пацієнт знаходиться в свідомості. Лазер впливає на підшкірні тканини і буквально витягує запалені ділянки. Одночасно виводиться капсула жировика (основна причина рецидивів) і коагуляція запаленого шкірного покриву, що значно прискорює загоєння. Завдяки правильно проведеної анестезії пацієнт не відчуває дискомфорту під час операції. Таке видалення вважається найбезпечнішим, завдяки якісним інструментам.

Видалення жировика на обличчі лазером

Чому починати лікування жировика необхідно відразу після діагностування

Ціна видалення ліпоми часто бентежить пацієнтів, в зв'язку з чим затягується необхідне лікування. Допускати цього не можна по ряду причин:

  • Сама по собі липома не викликає больових відчуттів. Але з часом вона збільшується, починає здавлювати кровоносні судини і, що найголовніше, нервові закінчення. Це призводить до постійної безперервної болю. Спочатку ледве помітною, а потім і цілком відчутною.
  • Деякі пацієнти роками відкладають видалення жировик. Пухлина в цей час розвивається, починає відвисати на ніжці, що призводить до серйозних естетичних проблем і комплексам. Приховати освіту на обличчі не так просто, як в будь-якій іншій частині тіла, і вона відразу кидається в очі.
  • Чим довше жировик знаходиться під шкірою, тим активніше впливає на прилеглі тканини. Так, якщо пацієнт не видаляє запалення кілька років, вони починають відмирати і мала частина організму, зокрема, шкірного покриву, залишається в бездіяльності до кінця життя.

Атерома — ще один вид жировика, який потенційно може з'явитися на обличчі. На відміну від ліпоми, дане утворення є малорухливим і більш небезпечним для здоров'я. Розвивається атерома набагато швидше і може прогресувати до стану злоякісної пухлини. У цьому випадку лікування необхідно починати негайно. Розміри жировика даного виду можуть досягати чотирьох і більше сантиметрів в діаметрі.

Скільки коштує видалити жировик лазером

Ціна операції безпосередньо залежить від регіону, в якому ви збираєтеся її провести, конкретної клініки і, природно, рівня кваліфікації лікаря. Але головний критерій, за яким визначається вартість — ступінь розвитку самого жировика. Так, в середньому коштує розраховувати на такі суми:

  • Видалення ліпоми лазером — I кат. складності — 6 250 р.
  • Видалення ліпоми лазером — II кат. складності — 8 250 р.
  • Видалення ліпоми лазером — III кат. складності — 15 250 р.
  • Видалення ліпоми лазером — IV кат. складності — 20 250 р.

Звичайно, можна знайти варіанти на порядок дешевше, але в цьому випадку економити вкрай не рекомендується. Статистика показує, що, наприклад, ліпома дуже схильна до рецидивів. Головна причина повторного запалення — неправильне видалення. З огляду на, що мова йде про жировик на обличчі, варто довіряти проведення операції тільки висококваліфікованим фахівцям в перевірених клініках.

Видалення жировика на обличчі лазером

Лазерне видалення — безпечна операція, проте, виключати проникнення шкідливої бактерії не можна. Так, наприклад, цілком можливо активізація гнійними мікробами, через якого може з'явитися фурункул. Це гнійник, що викликає серйозні проблеми: неприємний зовнішній вигляд, больові відчуття, складність протікання патології.

Багато пацієнтів економлять на самому вигляді, вважаючи за краще видаляти жировики хірургічним шляхом. Вирізати жировик коштує від 5 000 р. в хорошій клініці. Як розумієте, різниця не настільки значна.

В якому разі не можна видаляти жировики на обличчі

Ліпоми і атероми видаляються лазером або скальпелем практично в будь-якому випадку. Конкретних протипоказань немає, але є головна вимога — в організмі пацієнта не повинно бути інфекційних патологій. Справа в тому, що хірургічне втручання може спровокувати посилене розвиток вже наявної хвороби.

При проведенні операції за допомогою лазера практично ніколи не фіксуються ускладнення. Єдиний виняток — рецидив ліпоми. Як було зазначено, це відбувається, якщо під час операції лікар припускається помилки. Якщо ви користуєтеся послугами перевірених фахівців, подібних проблем теж виникати не повинно. Вибирайте клініки з хорошими відгуками від реальних пацієнтів.

Сам процес операції не відрізняється, в залежності від того, де саме знаходиться липома або атерома. Лазер застосовується однаково, якщо його використання взагалі дозволяється в разі конкретного пацієнта. Дивіться подробиці проведення процедури від фахівця в ролику нижче:

Правильне видалення жировик на обличчі лазером дозволяє пацієнтові назавжди позбутися від запалення без будь-яких негативних наслідків. Ця процедура є кращою в плані співвідношення ціни і якості.

Оцените статью