Як правильно вибрати інструмент для видалення чорних крапок

Поява вугрів на шкірі — практично необоротне дію в організмі кожної людини в певному віці. Є сотні способів позбутися від так званих комедонов. Але під час лікування дозволяється використовувати спеціалізовані інструменти для видалення вугрів. Пацієнту необхідно тільки правильно вибрати апарат, в залежності від характеру самих висипань на шкірі. Найчастіше інструменти використовуються для видалення комедонов на обличчі.

Прилади дійсно ефективні, і більшість з них допомагає вивести з забитого сального каналу весь вміст. Але використовувати їх відразу, не проконсультувавшись з лікарем, вкрай не рекомендується. Зверніться до дерматолога і переконайтеся, що у вашому випадку можна використовувати подібні інструменти, щоб убезпечити себе.

Через що з'являються вугри на обличчі

Інструмент для видалення чорних крапок

Перш ніж розібратися з інструментом для видалення чорних крапок, поговоримо про найпоширеніші причини їх утворення. Можливо, ви зрозумієте, що конкретно у вашому випадку можна позбутися від проблем, просто усунувши фактор, що став причиною появи утворень. Отже, комедони найчастіше утворюються через:

  • Гормонального збою. Найпоширеніша причина. Чорні точки частіше утворюються в підлітковому віці, коли гормональний ритм організму нестабільний. Боротися з цією причиною можна, тому впливати можна вже на самі запалення. Якраз тут стане в нагоді прилад. Природно, якщо лікар дозволяє використовувати його самостійно.
  • Недостатньо догляду за шкіряним покривом. Сальні канали забруднюються потім, пилом і ороговевшими клітинами, через що з'являються чорні крапки. Перш ніж використовувати прилад для видалення чорних крапок, спробуйте змінити підхід до очищення шкірного покриву. Можливо, у вашому випадку ще можна позбутися від проблеми, просто вибравши інший засіб для очищення дерми.
  • Гіповітамінозу. Йдеться про нестачу вітамінів і мінералів в організмі. Найчастіше причиною цього є неправильне харчування і вживання в їжу неякісних генномодифікованих продуктів. Ви можете використовувати апарат для очищення, але головне — повністю переглянете свій раціон. Дерматолог допоможе скласти індивідуальне меню, завдяки якому покращиться і стан вашої шкіри. Лікування може затягнутися, тому інструмент для видавлювання прищів точно не буде зайвим.
  • Цукрового діабету. Це теж може бути наслідком неправильного і нездорового харчування. Звичайно, прилад можна використовувати і в цьому випадку, але потрібно розуміти, що зовнішній вигляд при такій патології йде на задній план. Хвороба досить серйозна, тому увагу потрібно сконцентрувати саме на ній. Доведеться відвідати кілька лікарів, і саме до дерматолога рекомендується звертатися в останню чергу.
  • Онкологічних патологій. Ракові пухлини можуть стимулювати сальні залози і стати причиною появи чорних крапок на будь-яких ділянках тіла. Тепер ви розумієте, що комедони — це не просто «каприз» організму. Такі висипання можуть стати сигналом про розвиток серйозної хвороби, яка може навіть загрожувати вашому житті. Організм ослаблений, тому використовувати паличку для видалення чорних крапок не рекомендується.

Якими можуть бути інструменти для видалення комедонов

Розробники користуються становищем і пропонують все більше нових приладів, які допомагають усунути видимі проблеми. Для самих пацієнтів це теж хороша новина, тому що різноманітність дозволяє вибрати варіант, який підходить саме конкретній людині за всіма параметрами. Серед популярних приладів виділяються наступні:

  • Ложка Уно. Стандартний варіант, що з'явився на ринку найпершим. Звичайний механічний інструмент, який представляє собою металевий стрижень (ручку) і петлю з того ж матеріалу в ролі наконечника. Петля приставляється до самого запалення. Натискаючи ручкою на це місце, ви стискаєте сальний канал, завдяки чому вміст виводиться назовні. Підходить ложка для вугрів в разі, коли вашу шкіру вразили поодинокі освіти. Для видалення висипу краще звернути увагу на інші варіанти.

Ложка Уно дозволяє видавити навіть ті вугри, вміст яких знаходиться глибоко під шкірою. Головне, приставити засіб до шкіри під правильним кутом і натиснути з потрібною силою. Дивіться принцип роботи апарату в відео нижче:

  • Ложка для видалення висипу. Другий інструмент дійсно нагадує звичайну ложку. Він розроблений на основі попереднього приладу, але дозволяє впливати відразу на кілька новоутворень, завдяки правильній структурі. Використовується та ж металева ручка, але замість петлі для видалення чорних крапок, тут використовується наконечник у вигляді зменшеної звичайної ложки з мініатюрними круглими отворами. Апарат приставляється відразу до декількох висипань, а їх вміст виводиться назовні за допомогою такого ж тиску на металеву ручку. Принцип абсолютно ідентичний попередньому варіанту.
  • Вакуумний апарат для очищення обличчя. У порівнянні з ложкою Уно, є інноваційною розробкою. Працює на електриці. Пластиковий корпус нагадує маленьку бритву, але наконечник має дещо видозмінений форм-фактор. Принцип роботи вакуумного апарату для видалення прищів нагадує звичайний пилосос. Вам достатньо піднести кінчик приладу до запалення і натиснути на кнопку. Інструмент буквально висмоктує з сального каналу весь вміст. На відміну від петлі для видалення комедонов, вакуумне засіб є менш болючим. Після нього на шкірі не залишається надавленія слідів, та й сама очищення є глибшою.

Інструмент для видалення чорних крапок

Незалежно від того, який інструмент ви вибрали для видалення чорних крапок, обов'язково проводите попередню підготовку шкірного покриву до процедур. Для цього запалену ділянку необхідно знежирити, додатково очистити і розпарити шкіру, щоб відкрити канали.

Будь-який інструмент для видалення вугрів може бути однаково корисним і небезпечним. Тому обов'язково звертайтеся до лікаря за консультацією перед його застосуванням.

Оцените статью